Bel ons kantoor in Den Haag: 070 399 42 41 of Rotterdam: 010 820 95 70

‘Van der Geest ontzorgt door heldere instructies’

Nieuws

Laatste nieuws

Een ‘verhuisdirecteur’ wil Mirjam Grool zichzelf niet noemen, feit is wel dat ze in de afgelopen vijf jaar al twee keer een school verhuisde. Over het bedrijf dat zij daarvoor in de arm zou nemen, hoefde ze de tweede keer geen seconde na te denken. ‘Ontzorgd worden door Van der Geest was mij de eerste keer heel goed bevallen.’ 

‘Hoe verhuis je een school? Ik ben schooldirecteur, maar het antwoord op deze vraag wist ik een aantal jaren geleden niet’, vertelt Grool. Bij haar eerste keer koos ze op voorspraak van collega’s, uit drie offertes UTS Van der Geest. Een schot in de roos, zo bleek. ‘Van der Geest heeft veel ervaring met scholen en kon mij daardoor heel goede adviezen geven.’

Vlekkeloos

Toen ze anderhalf jaar geleden aan de slag ging als directeur van ‘t Kraaienest in Nootdorp, tikte ze daarom opnieuw het telefoonnummer van Richard van der Geest in. ‘En weer kreeg ik maatwerk aangeboden, waardoor de verhuizing van onze afdeling voor voortgezet speciaal onderwijs vanuit een dependance en een ander pand naar een nieuw gebouw, vlekkeloos is verlopen.’

Zeer moeilijk lerend

In het voortraject vond ze begrip voor haar verzoek om de bespreking op school wat later in de middag te laten plaatsvinden. ‘Onze leerlingen zijn zeer moeilijk lerend. Onrust in de school is lastig, dus dragen wij altijd zorg voor zo min mogelijk vreemde gezichten. De verhuizing zelf hebben we op de eerste maandag van de zomervakantie gedaan, toen er geen leerlingen waren. Op het terrein van de zorginstelling waar onze school staat en waar ook mensen begeleid wonen, moesten de verhuizers wel rekening houden met de populatie.’

Digiborden

Voor het stickeren en labelen van de materialen die verhuisd moesten worden, kreeg Grool heldere instructies. ‘Heel basaal, maar op die manier werkt het goed en hoeft een verhuizing geen ellende te zijn. De verhuizers waren ook oplettend en zorgden ervoor dat door ons verkeerd gestickerde digiborden toch in het juiste lokaal terecht zijn gekomen.’

06-foto-kraaienest-mirjam-grool-1.jpg

01-foto-kraaienest-mirjam-grool-2.jpg

05foto-kraaienest-mirjam-grool.jpg

03-kraaienest-mirjam-grool-9.jpg

04-kraaienestnootdorp-20220726-mgf1284.jpg

02-kraaienestnootdorp-20220726-mgf1283a.jpg

07-kraaienestnootdorp-20220726-mgf1293.jpg

terug naar overzicht